Dwumiesięcznik dla chorych

Napiszcie do nas, podzielcie się świadectwem…

Autor: , opublikowano: 10.02.2017

Napiszcie do nas, podzielcie się świadectwem…

W tym roku mija 30 lat, odkąd rozpoczęło swoją działalność nasze pismo dla chorych, które później przyjęło nazwę „Wstań”. Od samego początku współtworzyli go nasi Czytelnicy, przysyłając do redakcji swoje listy, w których wyrażali swoje opinie i refleksje na jego temat. Napiszcie do nas, co sądzicie o naszym dwumiesięczniku: czy w jakiś sposób pomógł Wam w przeżywaniu cierpienia, czy odegrał jakąś rolę w Waszym życiu? Nadesłane listy publikować będziemy w tym miejscu, w rubryce „na zakończenie”.
Od tego numeru rozpoczynamy nowy dział w naszym czasopiśmie: „świadectwo «Wstań»”. To również miejsce do współtworzenia naszego pisma przez Was. Podzielcie się swoim świadectwem przeżywanego cierpienia czy radości z obecności Chrystusa w Waszym życiu, dając tym samym budujący przykład innym.
Zapraszamy do współtworzenia naszego pisma. Czekamy na Wasze listy i świadectwa pod adresem:

Redakcja „Wstań”
32-422 Stadniki 81

Z wypowiedzi Czytelników:

Czasopismo „Wstań”, wartościowe i piękne, potrafi z wielką mocą nieść w serce umęczone cierpieniem i ciężarem życia wiarę, nadzieję i miłość.

Wasze pismo „Wstań”, którego lektura sprawia mi wiele radości, rozwiewa wiele wątpliwości, daje do zrozumienia, że inni też cierpią może nawet więcej, a nie załamują się i nie wątpią w miłość Boga.

Bez głębszego przekonania zaczęłam czytać Wasze „Wstań”. Chcę Wam powiedzieć, że znalazłam w nim prawdę o chorym człowieku, cierpieniu, strachu, wierze, nadziei oraz miłości Boga. Dzisiaj chcę za to bardzo podziękować. Dziękuję za Waszą pracę i serce.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *